startKariera
praca
Kancelaria Prawna VIA LEX to dobre miejsce aby rozpocząć, jak również rozwijać swoją karierę. Aplikantom radcowskim i adwokackim oraz absolwentom prawa oferujemy możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.
AKTUALNE OFERTY
26
06
2017
ARTYKUŁ
SPECJALISTA DS. PRAWNYCH (Zespół Postępowania Sądowego)
W związku z dynamicznym rozwojem, Kancelaria Prawna VIA LEX L. Szcześniak i Wspólnicy sp.k. poszukuje kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. prawnych w Zespole Postępowania Sądowego. Miejsce pracy: Wrocław.
07
02
2017
ARTYKUŁ
APLIKANT RADCOWSKI (Zespół Postępowania Sądowego)
W związku z dynamicznym rozwojem Kancelaria Prawna VIA LEX L. Szcześniak i Wspólnicy sp.k. poszukuje kandydatów na stanowisko: Aplikant radcowski w Zespole Postępowania Sądowego. Miejsce pracy: Wrocław.
26
06
2017
ARTYKUŁ
SPECJALISTA DS. POSTĘPOWANIA EGZEKUCYJNEGO
W związku z dynamicznym rozwojem Kancelaria Prawna VIA LEX L. Szcześniak i Wspólnicy sp.k. poszukuje kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Postępowania Egzekucyjnego. Miejsce pracy: Wrocław.
24
01
2017
ARTYKUŁ
MŁODSZY SPECJALISTA DS. POSTĘPOWANIA EGZEKUCYJNEGO
W związku z dynamicznym rozwojem Kancelaria Prawna VIA LEX L. Szcześniak i Wspólnicy sp.k. poszukuje kandydatów na stanowisko: Młodszy specjalista ds. Postępowania Egzekucyjnego. Miejsce pracy: Wrocław.
19
01
2017
ARTYKUŁ
PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY (Zespół Postępowania Egzekucyjnego)
W związku z dynamicznym rozwojem, Kancelaria Prawna VIA LEX L. Szcześniak i Wspólnicy sp.k. poszukuje kandydatów na stanowisko: Pracownik administracyjno-biurowy w Zespole Postępowania Egzekucyjnego. Miejsce pracy: Wrocław.
16
01
2017
ARTYKUŁ
PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY (Zespół Postępowania Sądowego)
W związku z dynamicznym rozwojem, Kancelaria Prawna VIA LEX L. Szcześniak i Wspólnicy sp.k. poszukuje kandydatów na stanowisko: Pracownik administracyjno-biurowy w Zespole Postępowania Sądowego. Miejsce pracy: Wrocław.
09
01
2017
ARTYKUŁ
PRAKTYKANT/KA W KANCELARII PRAWNEJ
W związku z dynamicznym rozwojem, Kancelaria Prawna VIA LEX L. Szcześniak i Wspólnicy sp.k. poszukuje kandydatów na stanowisko: Praktykant/ka w Kancelarii Prawnej. Miejsce pracy: Wrocław.