startKarieraMŁODSZY SPECJALISTA DS. POSTĘPOWANIA EGZEKUCYJNEGO
Aktualne oferty
05
12
2018
5
MŁODSZY SPECJALISTA DS. POSTĘPOWANIA EGZEKUCYJNEGO

Opis stanowiska:

  • realizacja procesu windykacji należności na etapie postępowania egzekucyjnego
  • współpraca z komornikami - nadzorowanie procesu egzekucji komorniczej
  • monitorowanie terminowości i skuteczności podejmowanych działań w powierzonych sprawach
  • analiza spraw pod kątem wyboru optymalnej ścieżki postępowania egzekucyjnego
  • prowadzenie negocjacji z dłużnikami w zakresie dobrowolnej spłaty zadłużenia (korespondencja, telefon)
  • odpowiedzialność za realizację wyznaczonych przez przełożonego celów i zadań
  • bieżąca obsługa korespondencji

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku lub w kancelarii komorniczej (min. 1 rok)
  • wykształcenie wyższe (prawnicze lub pokrewne)
  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa z zakresu egzekucji komorniczej
  • sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków służbowych
  • dobra organizacja pracy, samodzielność i inicjatywa
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • ciekawą prace w dynamicznym zespole
  • rozwój zawodowy w Grupie Kaczmarski będącej liderem w branży zarządzania wierzytelnościami
  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia grupowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: rekrutacja@vialex.pl

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883. z późn. zm.).